Media

Jazz Symphony

Dne 3. 4. v sále Jihočeské Komorní Filharmonie konečně proběhla premiéra mé zhruba 50ti minutové skladby pro jazzový kvintet a klasický symfonický orchestr s názvem „jazz Symphony“ .. obrázky k nahlédnutí na těchto stránkách ve fotogalerii .. byl jsem nadšen a všem kdo se na provedení podíleli srdečně děkuji!!! Především všem muzikantům, dirigentovi a vedení Filharmonie České Budějovice!!!!

Video

Video

  • promotion movie – CD Leland Dream

Křest CD Leland Dream

13. března pokřtí v Jazz Docku výtvarník a hudebník Petr Nikl mé nové CD Leland Dream! O program večera se postará náš kvintet (Marek Novotný, David Dorůžka, Tomáš Hobzek, Petr Tichý, Marcel Bárta). Jako další host večera vystoupí fenomenální americký flétnista Paul Lieberman, Zuzana Dumková, Gabriela Vermehlo a Václav Krahulík.
V závěru večera se na pódiu potkají další významní hudebníci pražské jazzové scény jako součást oslavy 10ti letého výročí existence labelu AMPLIÓN RECORDS.

Natáčení desky!

.. čekají nás tři zahřívací post prázdninové koncerty a pak vesele vzhůru do Italie – do studia k Miroslavu Vitoušovi – začíná se pracovat na desce, která vyjde u vydavatelství Amplion!!!

Tour po Moravě

zítra vyrážíme na tour po Moravě..viz kategorie koncerty!

Czech Jazz Contest

včera a dnes večer v Redutě v porotě Czech Jazz Contest
czechjazz.org/con­test/